Hakkımızda

SOĞUK BİR ŞEHRİN SİZE ÖZEL KONFOR ve SICAKLIĞI...

 Evinize hoş geldiniz…
Soğuk havası ile ünlü ilimizde sıcak bir karşılama, evinizdeki konfor ve rahatlığa hazır olun. Doğu’ nun merkezi Erzurum’ a ister tatil için gelmiş olun, isterseniz iş için, şehrin kalbindeki otelimiz siz değerli misafirlerine butik otel rahatlığını ve iş hayatının gerektirdiği hizmet çeşitliliğini bir arada sunuyor.

Suit, junior suit, double ve single odalarıyla tüm istek ve ihtiyaçlarınıza  mükemmel çözümler sunan otelimiz de odalarımızın konsepti, sizin rahatlığınız için özel olarak dizayn edilmiş olup size özel çay, kahve servisimiz ve ikramlarımız sonrası Türk misafirperverliğinin tadına varacaksınız. Anti alerjik yastıklar, saten çarşaf takımları, led tvler, zengin buklet seçenekleri, sınırsız wifi, transfer ve araç kiralama hizmetleri, her odamızda size özel çalışma masası sizin için hazırlanan hizmetlerden yalnızca bir kaçıdır.


Yöresel ve alternatif tatlar sunan mutfağımız, uzman personelimizin elinden çıkan lezzetler ile siz değerli konuklarımızın hem göz hem de damak zevkine hitap ederken özel koltuklu, hamamlı ve salonlu odalarımızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Butik Rafo Otel…